My Diary

Ahoj ! xD

11. března 2008 v 16:25 | Lysska :)
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !
xD Tak jak se máte..na co koukáte když ne na Charmed x( x( ? Noo..já momentálně na nic xD xD
Jinak....sem o sobě chtěla dát vědět atd.. xD xD xD mno...aspoň víte že žiju xD

Končím ?

24. února 2008 v 15:25 | Lysska :)
Ne nebojte se (Noo..on se asi nikdo nebojí) nekončím s blogem ale asi pro dnešek..končím s článkama dneska sem to doháněla..takže jich je tady za dnešek celkem 12 ( i s tímhle)...takže jdu asi poupravit rubriky.. :) :) :)

Jsem zpátky.. :)

24. února 2008 v 10:20 | Lysska :)
Ahoj..Tak jsme včera večer asi v 9.hodin přijely zpět od babičky... :) :) A já se tet všechno pokusim dohnat ..Tenhle tejden máme prázdniny (Pohoda,Svoboda) :) Takže budu mít možná více času.. :) :)

Chvíly tady nebudu..

22. února 2008 v 14:56 | Lysska :)
Tak jsem Vám chtěla oznámit že jedeme k babičce a chvíly tady teda nebudu... :) :( Takže SB ♥♥ asi nepřibudou komentáře ještě je půjdu oběhnout,možná že dnes ještě něco přidám... :)
Tak se zatím mějte a Ahoj.. :)

Ráno 21.2.2008

21. února 2008 v 10:29 | Lysska :)
http://img53.imageshack.us/img53/9186/emoticoninlovelz3.gifAhooj...tak si říkám že bych po dlouhé době se asi měla ozvat.. http://img204.imageshack.us/img204/9105/emoticonfnoukde1.gif:) :) :) Njn. tet sem momentálně doma..protože mám prášky na....průdušky, http://img204.imageshack.us/img204/6590/emoticonbombzz5.gif(Sem mohla klidně bejt ve škole.. :)) Achhjoo..radši ybch byla ve škole..než doma.. :(.http://img204.imageshack.us/img204/3631/emoticoncrywt2.gif. ...no nic du si přidat Shannenku-ooo pardon http://img233.imageshack.us/img233/7705/emoticondq3.gif vlastně FaBuLoU ShAnNeN... http://img53.imageshack.us/img53/8987/emoticonloolal6.gif
Zatím užívejte Jarního počasí a Ahoooj..http://img53.imageshack.us/img53/9186/emoticoninlovelz3.gif Někdy za týden http://img236.imageshack.us/img236/9675/emoticonehps6.gif

20.2.2008

20. února 2008 v 19:18 | Lysska :)
Ahojík..lidi.. :) tak dneska celkově dobrej den.. :) Sme psali tu obávanou PP (písemnou práci z Matiky) mnoo..celkem pohoda , všude sem něco napsala tak se uvidí.. :) Jinak sme měli odpoledku a hned jak sem přišla zapla sem si charmed ( Ta Christy mě štve čím dál,tím víc) a potom NCIS.Good seriál taky byste se na něj měli podívat.. :)
Tak se mějte a Ahoooj.. :)

19.2.2008

19. února 2008 v 19:13 | Lysska :)
AHOJ..O5 NA SKOK.. :) :) :( tak tohle je 180..článek já si nedám pokoj a pořád to počítám.. :) Noo..zejtra píšeme velkou PP (Písemná práce) z Matiky.. :( :( mnoo..snad to umím.. :) :) Tak se mějte zejtra je poslední odpoledka..a v pondělí už sou prázky.. :) se těším...vstávání ve quarter to seven mi neprospívá.. :) :) Tak ahooooj.. :)

18.2.2008. :( :-*

18. února 2008 v 21:13 | Lysska :)
Achoj.. :( :) Mnoo..tak toho tady moc nepřibude.. :( nejni čas..mno..Jak vidíte je 9.hodin..mnoo..zejtra toho taky moc nepřibude možná skoro nic..nestíham mam odpoledku, a ve středu taky..MOC DÍK Honey ♥ za design..sem ti dlužná.. :) :) Je překrásnej.. :) :) Nooo tak já končim..Dneska se Paige vdávala..měla krásný šaty, nooo..tak já končím ahoj..Bude se mi po blogu stýskat.. :(

17.2.2008

17. února 2008 v 16:59 | Lysska :)
Ahůůjky..lidi.. !
Mnoo..tak zejtra zase do school.. :( :( Jinka zejtra začíná o5..sudý týden.. :( achjo..Jo a abych nezapoměla chtěla sem se Vás zeptat jestli byste tady chtěli třeba něco jako.. Charmed Club.. :)
Tak kdyžtak napísněte nějakej komentík.. :) :) :) Mnoo..tak jsem tedy¨v dobré náladě protože jak vidím toto bude 173.článek dohromady.. :) :)
Tak se mějte a napísejte komentíky.. :)

Blogový řetězec

16. února 2008 v 18:27 | Lysska :)
BloGový řetězec.. :)
Toto je Blogový řetěz. Spojuje všechny blogaře, kteří to čtou... Pokud chceš v tomto řetězu pokračovat, zkopči si to na blog a dopiš své jméno tam dolů...:-) třeba budeš mít větší návštěvnost ;-)

14.2.2008

14. února 2008 v 17:45 | Lysska :)
Ahůjky..mno..tak nic závážného s eo5 nedělo.. :)
mnoo.tak matika...v poho sme si opravila tu fiveku na two one.. :) (Dvě jedničky.. :)) mnoo..jínak mám vážně nudnej život..mno..nic asi pudu dělat ůkoly nebo možná něco přibyde.. :) eště se uvidí.. :) Tak s emějte Pápá..Jo a užily ste si Valentýna? :)

13.2.2008 :-*

13. února 2008 v 13:52 | Lysska :)
mnoo..tak dneska byl celkom goood den.. .)
• mno..tak dostala jsem sice 5.z Matiky :*( ale hned sem si to opravila tedy dneska sme psali další a z něj mám asi za jedna :) XD :-*...mno..nic takže matika celkom goood
•TV - (Kdyby tak televize,eště lepší čarodějky.. :)) njn..tělák Nic moc sme se zase přerazily s hokejkama na Floorbálku..:)
• ČJ - SLOH... ? hroooznej předmět nenávidím ho takže : NO CEMENT :) :) :)
•ČJ-ČTENÍ..ale tentokrát sme dělali projekt voda.. :)
Mnoo..jinak nic new ani old.. :) tak se tu mějte a chcu Vám říct (to asi stejně nikoho nezajímá) ž tohle je 72.článek :-* takže vlastně už je na blogu..144..článku... :-* :-* THANKS :-*

I´m SORRY!!

13. února 2008 v 13:45 | Lysska :)
I´m SORRY!!
Noo..tak se omluovám že tady NIC nepřibylo.. asi od ůterý takže..vlastně den.. :( :) ale nešel mi blog.cz ani když sem si chtěla otevřít nějaký blog....tak mi to strááášně dlouho nabýhalo až to stejně nenaběhlo.. :) :) Mnoo..tak píšu tenhle článek abyste věděli že žiju i když si myslím že to nemá cenu (Proč nepíšete ty komentíky?) mnoo..nic tak se mějte a Pápá..

11.2.2008 :(

11. února 2008 v 13:07 | Lysska :)
Ahůjky... :) :( Tak dneska máme asi 4.ůkoly..hmmm..NEw látka z Matiky..je toho dneska mooc..za chvíly mnooo.možná za hodinu jedu na VV..takže s evracím v 5..hodin a moooc času na učení nemám... :( Jinak zítra píšeme..z Aj-(Whats the time , please ?) ale jenom z hodin (času) :( a máme vodpoledku.. :(tak nevím jestli něco přibyde... :( Tak se tu mějte a konečně Vám tady nebude hrát muzika... :) Tak Pápá P.S.Jinak sem Vám chtěla říct že na Valentýna (mylsím čtvrtek) mám urobeno spoustugrafiky ( k Valentýnu) takže se jí sem chystám dát ( On Friday New design s Rose.. :))

10.2.2008

10. února 2008 v 11:59 | Lysska :)
Ahůjky ..Osůbky.. :) :) Já se mám ako happy.. :) :) Představte si že já sem se dala do natáčení vlastních televizních novin.. :) No..na vlastní díly Charmed nemám..jako tenhle blog ( a ten na ně má)**Zdroj** a ne zla :) Je to čuprová stránka o Charmed tak se jukněte..mno..já sem reportér,moderátor,grafik a všechno dohoromady a vymýšlím si vlastní reportáže..je to super...takový ty přežblebty.. :) u celsia..sem se nasmála :)Určitě to skuste taky je to moooc zábavný..(Já sem se rozhodla že takový ty smajlíky a pixelky sem dávat nebudu,je to ztráta času.. :)) a ještě něco mám na srdci..Počítadlo..jak koukám za chvíly tady bude 100..lidiček..a neni tady 100komentíků..no to mi mooo... nevadí..ale chci vám říct..že když budete potřebovat hlásnout nebo,blesovka ráda pro Vás hlásnu nebo se zůčasním bleskovky..Takže reklamy mi nevaděj.. ale zase ne že sem budete psát JENOM reklamy..to zas ne... :)Tak se mějte já se mám dneska..supeer...(Akorát škoda,že je škola :( :() :) mno..nic zatím končím asi dodám OLD phota Holly..aby tady vůbec nějaký byly..Mějte se Nědělově a Pápá.. Zdřejmě se pak pudu koukat na Tennis :)

Desííígnek... :)

9. února 2008 v 18:25 | Lysska :)
Mno..přiznávám..trochu ůchylnej nadpis článku... :) :) ale...je to tak neeee..nebude další design ( No vlastně bude) ale až po Valentýnovi..u mě ty designíci nevydržej mooc dlouho..mno..tak tenhle bude taky s Rose..ale pak bude Piper/Holly.. Slibuju (Čestný skautský) Mno..mě se ten design zatím mocc..líbí..Tak Pápá já končím Ahůjky :)

Sakra..

8. února 2008 v 14:05 | Lysska :)
Sem měla rozepsanej dlouuuhej článek a vono mě to odhlásilo..týjo..to je nanic..to abych to psala znova že jo..hmm...tak to rozhodně zkrátim..Achjo..doufám že už zase(nééééé)blbne blog.cz to by mě tedy naštvali..ber to s nadhledem..(Neee..Lucíku neutěšuj mě)to nejde..zkrátim všechno so jen de..neee..vlasy to neee..ale články (jestli s emi to sekne,nebo odhlásí tak..) N namě vylejte vodu.. :) Budete mě muset omejvat..( :) :) :) ) mno..nic článek č.51...jdu si psát s Lucíkem ale ta je mimochodem Offline...proč musí existovat něco jako..Hranín na kytaru..hmm..no nic du dolů..(nééé do pekla néé) ale dolů ze schodůů..taj se mějte a papá..doufám že se tahle zpráva k Vám dostane celá.. :( :) .. Papá

Už zítra..

7. února 2008 v 19:51 | Lysska :)
no..tak jsem se na jednom bločku tedy na spolužácích :) dozvěděla že zítra konkrétně 8.2.2008..bude TV Nova vysílat díl kdy si pro Lea přijde Anděl smrti :( nebo někdo kdo ho zmrazí.. :( na blogu....doslova psali : Holky připravte si kapesníčky.. :) :) :) noo..mě se tedy Leo moc nelíbí..ale nic proti jeho fanynkám.. :) To je asi pro dnešek vše zítra se asi ozvu.. :) ale zdřejmě (jestli!!!!) bude mít Elizabeth čas tak pudem do lesa..stopovat.. :) takže se možná ozvu až večer...a to zdřejmě pudu k Babí na kuřátka a možná tay spát no nic..Mimochodem toto je 50.článek Už jen 22..a bude rekord.. :)
Tak já se přenáším. Sbohem !

Kecík.. :(

7. února 2008 v 15:03 | Lysska :)
Prostě jsem brouzdala v mých oblíbených stránkách a procházela ,psala komenty..no prostě tipic..ký..a najedu na mou oblíbenou stránku a co nevídím (Jestli chcete vidět tu strašnou zprávu,teda aspoň pro mne klikněte na smutného smajlíka) :( njn..jestli ste dočetli..tak víte..Byl to můj Oblíbenej blog..stalo se to už dávno ale jak vidíte to jsem ještě neměla blog..založený ale přesto to sem dávám..Zase to ve mně vyvolalo toho malýho červíčka pochybností o blogu.cz a vlastně o všech těch adminek a adminů... prostě sem se zamyslela ale řekla si že když sem nepřidám ani jeden článek a to by se nikdy nemělo stát..(mimo dovolený,školy v přírodě atd.) i když bych pro Vás pronastavila nějaký články navíc.. a doufám že jste naolik rozumní že nebudete sprominutím jako Bobina :( které pořád seděla u PC..a psala psala, já mám třeba taky den kdy neustále sedim u PC.. a nejdu ven ale to se tet nestává moc často..(Chodím k babí na kuřátka).... :) :) :) nebo s Elizabeth do lesa ,hrajem si na agenty i když zrovna neni v lese ani jeden člověk..Musíte mít prostě BEST FRIENDS nebo jenom kamaráda ,psa,rodinu...

7.2.2008

7. února 2008 v 13:58 | Lysska :)
07.02.2008 13:41Offline Nothink Nothink Off pixelspemlm.gif image by spookys-graphixVo takhle Projekt Řecko ? nee..tet pro změnu Labut.. :)
ČAUKY mojha lásenqyPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket Jak semátePhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket? já celkově good..i když trošku smutnimPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket..njn..zítra se nám vrátí učitelka ze školení..no a my jsme neměli 2.dny práci(Ona nám to napsala na papír) a ten papír sme objevily až dneska..Photo Sharing and Video Hosting at Photobucketno..a zrovinka NEW látku z MatikyPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket ta se asi Naštve..no radši o tom pžřestanu mluvit..jinak se to vyplní.!! Jinak AJ-Vpoho.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.jsme psali Test asi mám 3.chybyPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket ( z hodin) (Whats the time?) njn..tak snad na tu 2..jinak nic rozhodujícího v mém nudném životě se nic nestal...vo čteníPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket sme si povídaly vo válce njn.znáte .učitelky Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket?!..(tedy spíše o zajímavém dokumentu který ji zaujalPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket)noo.tak to bolo celkom fajn..Jinak o VlastivěděPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket jsme dodělávali projekt Země(ŘeckoPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket) a oznámila nám další děsnou zprávu..Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketTento projekt budeme dělat ještě celý příští týden(hej..Pavle,stichni.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.)Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..njn..tak nevím jak to přežiju ale doufám že nějak ano..tak se mějte modletePhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket se abyste něco podobného nědělali..Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
 
 

Reklama